Replika Samsung Galaxy S8 Plus

Posted by makale 12/11/2017 0 Yorumlar Replika Telefon,

  Replika Samsung Galaxy S8 Plus

 

Samsung günümüzün severek kullanılan markaları arasındadır. Telefon sektöründe uzunca bir süredir devam eden liderliğe sahiptir. Gelişmiş özelliklerle donatılmış olan Samsung ürünleri, kullanıcıların bu alandaki bütün beklentilerini karşılayacak bir yöne sahiptir. Adından yeni söz ettirmeye başlayan Galaxy S8 Plus, bu yıla resmen damgasını vurmuş telefon modelleri arasında bulunuyor. Gerek yenilikçi tasarımı, gerekse gelişmiş özellikleriyle sektöre yeni bir yön kazandırmıştır.

                                                                C:\Users\cansu\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\Samsung Galaxy S8 (Plus).jpg

Tabi bu modelin replikasını almanız size her zaman daha cazip avantajlar getirir. Özellikle bütçenizi düşünüyorsanız, bu konuda en sağlıklı karar bu şekilde verilecektir. Replika Samsung telefonlar arasında bulunan bu model, orijinal modelle birebir aynı olarak tasarlanmıştır. Herhangi bir farkın görülmesi kesinlikle mümkün değildir. İlk bakışta tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak bu model sayesinde, oldukça iyi tepkiler alırsınız.

Özellikleri

Replika Samsung Galaxy S8 özellikleri açısından da beğenileri toplayan telefon modelleri arasında yer alır. Bu zamana kadar seçmiş olduğunuz telefon modellerinden daha farklı bir arayış içindeyseniz, o zaman bu model tam da aradığınız cinsten olacaktır. Android işletim sistemine sahip olan bu model, Marsmallow sürümüyle birlikte kullanabileceğiniz bir modeldir. 3 GB rami sayesinde çalışmalarınızı daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda hafıza açısından da beklentilerinizi karşılayacak bir cihazdır. Sahip olduğu 32 GB gücündeki hafızası sayesinde, dosyalarınızı rahat bir şekilde taşımaya başlayabilirsiniz. Süper amoled ekrana sahip olan cihazın ekran boyutu ise 5.8 inch büyüklüğündedir. Bu ekranı kullanarak telefonla olan işlerinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda film ve oyun gibi alanlarda daha memnun edici sonuçlar almanızı sağlayacaktır. 3G Bant, 4G Bant, GPS, Wifi gibi özelliklerde tıpkı orijinal modelde olduğu gibi verimli bir şekilde kullanılabilir. Bunlara ek olarak görüntülü görüşme, radyo, dahili modem gibi özelliklerde kullanabileceğiniz diğer şeyler arasındadır.

En İyi Fotoğrafları Çekin

Öte yandan Samsung Galaxy S8+ replika modeli çok kaliteli bir kamerayla birlikte donatılmış durumdadır. Bu kameraya bağlı olarak bugüne kadar en beğendiğiniz fotoğrafları çekmeye başlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf çekmek sizin için vazgeçilmez bir hobiyse, bu konunun hakkını verebilmek için bu telefon modeli en iyi tercih olacaktır. Keskin ve canlı renklerden oluşan kamerası sayesinde anılarınızı daha iyi bir şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz. Ana kamerası 15 MP çözünürlükte olan Samsung Galaxy S8 modeli, bununla birlikte 1080P HD çekimler yapmanıza imkan tanımaktadır. Bunun yanında telefonlarda sıkça kullanılan selfie kameraları da bu replika modelinde 7.1 MP çözünürlük verir. Yani bu kamerayı kullanarak yüksek kaliteli videolardan olan 720P HD videoları rahatlıkla çekmeye başlayabilirsiniz. Bu cihaza sahip olduğunuzda ekstra fotoğraf makinesine ihtiyaç duymadan, istediğiniz gibi çekimlere başlayabilirsiniz. Her daim en iyisini sunacak bu model, bu alanda da başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Modern Tasarım

Replika Samsung telefon modelleri arasında olan bu model, uzun yıllar boyunca severek kullanabileceğiniz telefon modelleri arasındaki yerini alacaktır. Özellikle bu alanda pişman olmayacağınız sağlam bir seçenek arıyorsanız, bu alandaki doğru bir seçimi bu şekilde yapabilirsiniz. Uzun zamandan beri sektördeki en iyi telefon modellerini bünyesine toplayan Samsung, bu modelle birlikte çıtayı her açıdan en yükseğe çıkarmıştır. Sizlerde uygun fiyatlı replika modellerinden biri olan Galaxy S8 Plus modeli için fazla beklemeye gerek kalmadan, bu adres üzerinden alışverişlerinizi başlatabilirsiniz. Her türlü kazançlı çıkacağınız bu alışveriş, teknolojinin devlerinden birine kısa sürede sahip olmanızı sağlayacak bir alışveriş şekli olacaktır.

Yeni Yorum Yaz