Replika Samsung S8+

Posted by makale 07/11/2017 0 Yorumlar Replika Telefon,

Replika Samsung Galaxy S8+

 

Samsung, uzun zaman boyunca telefondan yana en çok tercih edilen isim olmuştur. Üretimini sağladığı modeller sayesinde oldukça olumlu yorum alan Samsung, her geçen gün beğenileri toplayan farklı modeli piyasaya tanıtmaya devam etmektedir. Teknolojinin son harikası olan bu ürünler, kullanıcılara bir telefondan çok daha fazlasını sunan tasarımlar olarak ön plana çıkar. Yine Samsung tarafından duyurulan Galaxy S8+ modeli de aynı şekilde, uzunca bir süre konuşulan cihazlar arasına girmişti. Telefon konusundaki ihtiyaçların en iyi şekilde kapanmasına neden olan bu yeni ürün, şaşkınlık yaratacak yeni özelliklerle donatılmış bir halde kullanıcıların beğenisine sunuldu. Her açıdan oldukça başarılı bir grafik çizen bu model, gerek tasarım gerekse içerik açısından adından sıkça söz ettirmektedir.

                                        C:\Users\cansu\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\Galaxy-S8-Plus-1.jpg

 

Özellikle Replika Samsung Galaxy S8+ modeli bu alandan daha karlı bir şekilde çıkmanıza neden olur. Her açıdan orijinali gibi tasarlanan bu ürün, daha uygun fiyatlı olarak karşınıza çıkacaktır. Bu açıdan kullanıcıların alışveriş yaparken, daha mantıklı bir seçim yapmalarını sağlar. Hem kaliteden yana olanlar, hem de bütçesini düşünenler için bundan daha iyi bir seçenek yoktur. Uzunca bir süre gönül rahatlığıyla kullanacağınız bu ürün sayesinde, yeni telefon arayışlarına da girmenize gerek kalmaz. Her türlü özelliğin zaten donanıma eklendiği bu ürün, hızıyla da beğeninizi kazanacaktır.

Özellikleri

Replika Samsung Galaxy S8+ Özellikleri açısından kullanıcıların severek kullanacağı cihazlar arasına girer. Özellikle bu alanda oldukça gelişmiş bir cihaz arıyorsanız, bu alandaki yapacağınız en doğru tercih olacaktır. 2 Ghz hızındaki işlemcisi, günlük işlerinizin daha hızlı bir şekilde bitmesine neden olur. Bunun yanında 3 GB güce sahip olan RAM sayesinde, çalışmalarınızda takılma ve donma gibi sorunlar görmezsiniz. Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemiyle donatılmış bu ürün, aynı zamanda 32 GB gücündeki bir hafızaya sahiptir.

Süper amoled ekranı bulunan cihazın ekran boyutu da 5.8 inch büyüklüğüne sahiptir. Son derece geniş bir ekranda telefon kullanmanın keyfini biraz daha arttırırken, burada film gibi aktivitelere de rahatlıkla devam edebilirsiniz. Bilgisayardan aldığınız verimi verecek bu ürün, canlı renkli ekranı sayesinde telefonunuzdan keyif almanıza olanak sağlar. Aynı zamanda dahili modem, internet üzerinden görüntülü görüşme, gps, wifi, ekran yansıtma, 3G bant, 4G bant gibi özelliklerde içinde bulunur.

Kamerasıyla da birlikte beğenilen fotoğrafları ortaya çıkarmaya başlayabilirsiniz. Selfie kamerası olarak adlandırılan ön kamerası 7.1 MP çözünürlüğe sahiptir. Bu kamerayı kullanarak 720P HD özelliğe sahip videoları çekmeye başlayabilirsiniz. Ana kamerada tıpkı selfie kamerası gibi, oldukça canlı fotoğrafları elde etmenizi sağlar. 15 MP ana kamerası bulunan Samsung Galaxy S8+ replika modeli bu kamerayla birlikte 1080P HD videolar çekebilmenize olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda sensör teknolojileri de aynı şekilde replika modelinde de kullanılmıştır. El sensörü, göz sensörü, hareket sensörü gibi yeni özellikleri buradan takip etmeye başlayabilirsiniz.

Şık Tasarım

Son derece zarif çizgilere sahip olan replika Samsung modeli yanınızda taşımaktan zevk alacağınız teknolojik cihazlar arasına giriş yapar. Günümüz teknolojisinin en iyi şekilde hissedildiği tasarımlara sahip olurken, hiçbir zaman modası geçmeyecek bir tasarıma sahiptir. Geniş ekranı ve ince yapısıyla ilk görüşte beğenilerinizi toplayacak ürünler arasında olur. İçerik açısından çok memnun kalacağınız ürünü, aynı şekilde uzun zaman boyunca tasarım açısından da son derece memnun kalarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun yanında kapıda ödeme Samsung Galaxy S8+ böyle bir avantajı da kısa yoldan elde etmenize olanak sağlayacak bir modeldir.

Yeni Yorum Yaz